Nevyšel Vám rodinný rozpočet? Potřebujete nebankovní půjčku? Zkuste využít společnost ESSOX. Jedná se o úspěšnou nebankovní instituci, například pojem Essox leasing patří na internetu k vyhledávaným. Klienti se mohou spolehnout na rychlé a bezproblémové vyřízení půjčky. O pojmu Essox leasing si zjistěte oce informací, protože je zajímavý.

ESSOX je společnost, u které si můžete zařídit leasing či spotřebitelské úvěry. Všechny služby jsou výhodné a kvalitní. O spotřebitelský úvěr mohou zájemci zažádat prostřednictvím internetu. Je možné také nakupovat u partnerů ESSOX, které poznáte podle loga nalepeného na viditelném místě. Například leasing je možné zařídit v různých autosalonech, které mají vylepené logo firmy.

ESSOX spojuje leasing a spotřebitelské úvěry

Leasing byl hlavním produktem jedné z firem, které předcházely společnosti ESSOX jak ji známe dnes. Jednalo se o firmu s téměř stejným názvem, tedy ESSOX LEASING, která fungovala na českém trhu již od roku 1993. Druhou společností byla Franfinance Consumer Credit, která zajišťovala spotřebitelské úvěry. Spojením těchto subjektů vznikla unikátní společnost ESSOX, která nabízí jak leasing, tak úvěrové služby.