Možná jste se už setkali s Equa bank, protože se jedná o banku, která nabízí spoustu služeb a produktů. Ty navíc neustále rozšiřuje. Equabank olomouc je pojem, který mají klienti v oblibě. Je jasné, že pokud bude Equa bank pokračovat stále stejným směrem, jejích klientů bude přibývat. Termín Equabank olomouc můžete najít v různých internetových článcích.

Equa bank neustále inovuje své služby. Protože jde technika stále dopředu, vytvořila pro své klienty novou generaci mobilního bankovnictví. Klienti mohou nyní ovládat své účty velice jednoduše a intuitivně. U příležitosti druhého výročí nabídla banka zákazníkům narozeninový spořicí účet EXTRA, který má roční úrokovou sazbu 1,8 %. V současné době se jedná o nejvyšší úrokovou sazbu.

Klienti mohou vybírat z bankomatů všech bank v tuzemsku

Spořicí účet mohou otevřít klienti Equa bank zcela zdarma. Je možné jej zřídit k běžnému účtu, který je také velice výhodný. Klienti například mají bezplatné vedení účtu již při příjmu nad 10 tisíc měsíčně, obrovskou výhodou je možnost vybírat ze všech bankomatů na území České republiky bez poplatku. Klienti, kteří chtějí přejít z jiné banky, nemusí nic vyřizovat, banka vyřídí vše za ně.