Potřebujete půjčku, konsolidaci nebo jinou službu od nebankovní společnosti? Home Credit patří k nejspolehlivějším institucím na trhu. Například termín Eltax homecredit je i díky tomu oblíbený. Klienti společnosti Home Credit mohou využívat zajímavých produktů a služeb. Pojem Eltax homecredit je jedním z nejzajímavějších a nejvyhledávanějších na internetu.

Vlastníte webové stránky a chcete si vydělat peníze navíc? Můžete využít síť affiliate partnerů společnosti Home Credit, která ji využívá k vlastní propagaci. Pokud jsou vaše stránky opravdu navštěvované, neváhejte a zaregistrujte se jako affiliate partner, který získává peníze za každého návštěvníka svých stránek.

Výhodná hotovostní půjčka

Klienti Home Credit mají v oblibě řadu služeb, které společnost nabízí. Jednou z nejvyhledávanějších je bezpochyby hotovostní půjčka. Zákazník může zažádat o 10 tisíc korun až 150 tisíc korun. Pokud mu půjčka v požadované výši není schválena, je mu nabídnuta alternativa. Hotovostní půjčku je možné do měsíce zrušit, pokud klientovi nevyhovuje. Zrušení je bez jakéhokoliv poplatku.

Další možností je také konsolidace existujících půjček. Ta se vyplatí všem klientům, kteří mají nevýhodné půjčky, a chtějí získat nižší úrok. Konsolidace půjček může pomoci z finanční krize lidem, kteří si vzali více půjček, než jsou schopni splácet.