Pokud potřebujete půjčku opravdu rychle, je tady nebankovní společnost Provident. Nejspíš už jste narazili na termín Diskuze provident. Provident zajišťuje klientům půjčky nižší hotovosti, které mohou využít v podstatě kdykoliv. Společnost Provident i termín Diskuze provident jsou zajímavými tématy k další diskuzi.

Litva a Bulharsko, to jsou nové trhy, kam společnost Provident expanduje. Oba trhy jsou pro Provident velice zajímavé. V Litvě se společnost plánuje stát největším poskytovatelem nebankovních půjček, což bude vzhledem k velikosti a zkušenostem Provident a poměrně zaostalému trhu v této oblasti poměrně jednoduché.

Půjčku budete splácet v týdenních splátkách

Společnost Provident nabízí klientům půjčky již od 3000 korun. Není třeba mít ručitele, peníze splácejí klienti týdenních splátkách. Může zajistit rychlé předání peněz, což je výhodné pro klienty, kteří potřebují hotovost okamžitě. Nerychlejší je hotovostní půjčka, je však možné zažádat také o bezhotovostní úvěr, který je o něco pomalejší.

Služby Provident mohou čeští zákazníci využívat již od roku 1997. Společnost Provident Financial, pod kterou patří, však působí mnohem déle – již od roku 1880, kdy vznikla ve Velké Británii.