Rychlé půjčky bez zbytečného papírování vám nabízí společnost COFIDIS, která neustále zlepšuje své služby. Například termín Cofidis je proto důležitým. Společnost působí v řadě evropských zemí a pojem Cofidis je často hledán v různých webových prohlížečích. Podívejte se na základní informace o společnosti.

Již od roku 2004 nabízí COFIDIS svým zákazníkům výhodné a rychlé nebankovní půjčky. Společnost jde s dobou a posunuje se neustále dopředu. Klienti mají možnost vzít si úvěr hned několika způsoby: Faxem, přes telefon, internet nebo klasicky poštou. Není nutné žádné zvláštní ručení včetně ručitele.

Pokud řádně nesplácíte, budete muset zaplatit

Společnost COFIDIS patří pod Otto Group, významnou finanční nadnárodní skupinu. Své služby nabízí klientům v Belgii, Itálii, v Portugalsku, na Slovensku a v několika dalších zemích. Klienti COFIDIS by si měli dát pozor na řádné splácení úvěrů, protože poplatky za nesplnění podmínek jsou poměrně vysoké. Při dlouhodobějším nesplácení svého úvěru mohou dostat pokutu až ve výši 20 % dlužné částky.