Citibank je banka, kterou nejspíš už znáte. V České republice má již mnoholetou tradici a pojem Citibank ústí nad labem tu patří k nejvyhledávanějším. Citibank se snaží získat nové klienty hlavně za pomocí inovativních technologií, které využívá. Jestli se chcete dozvědět informace o termínu Citibank ústí nad labem, můžete je vyhledat v dalších článcích.

Citibank najdeme na tuzemském trhu již od roku 1991. Je součástí významné finanční skupiny City, která patří mezi největší světové skupiny. Generálním ředitelem české Citibank je Michal Nebeský, který dříve působil ve společnosti České dráhy.

Vyberte si prémiový nebo zlatý účet

Klienty Citibank se mohou těšit zajímavým výhodným produktům. Významnou službou, kterou využívají hlavně exkluzivní klienti s vysokými částkami na svých účtech je balíček Citigold. Zákazníci, kteří využívají tento program, se mohou těšit na zvýšenou pozornost bankéře. Zároveň mají možnost využívat různé nebankovní služby.

Pro klienty, kteří nejsou až tak nároční, ale nespokojí se s běžným balíčkem služeb, je tady Citi® Premium. Získají tak individuální přístup ze strany banky, pokud však po třech měsících nespolní podmínky, musí platit poplatek 350 Kč měsíčně.