Nebankovní společnost Cetelem ví, že musí držet krok s dobou. Jen tím si může udržet své zákazníky, kteří mají v oblibě mimo jiné také pojem Cetelem půjčky diskuse. Chcete vědět, proč je právě termín Cetelem půjčky diskuse tak zajímavý? Přečtěte si o něm v dalších článcích. Nyní se podívejte na to, jaké inovace připravuje společnost Cetelem pro své zákazníky.

Nebojte se o svá zavazadla

Že byste cestovní pojištění od nebankovní společnosti nečekali? Cetelem není jen tak ledajakou nebankovní institucí. Nabízí svým klientům také další služby, které nesouvisí pouze s půjčkami a spotřebitelskými úvěry. U Cetelem si můžete pojistit celou svou dovolenou, včetně pojištění ztráty zavazadel, ke které dochází bohužel při mezinárodních letech poměrně často. Pokud skončíte na Bahamách a vaše kufry v Egyptě, není to nic příjemného. S pojištěním se však můžete spolehnout na náhradu škody.

Cetelem vytvořila pro své klienty Virtuální kartu, která jim zajistí pohodlné a bezpečné nákupy na internetu. Klienti získají 16 místné číslo a jedinečné platební údaje pro každou transakci, které mají omezenou platnost. Zneužití Virtuální karty je tedy velice problematické, ne-li nemožné. Všechny platby jsou účtovány na úvěrový rámec karty.