Stavební spořitelna Wüstenrot nabízela dříve hlavně stavební spoření. V současné době je však také významnou pojišťovnou. Cestovní pojištění wustenrot je na internetu k nalezení v různých souvislostech. Můžete zadat do prohlížeče Cestovní pojištění wustenrot a uvidíte, jaké články najdete. Více o společnosti Wüstenrot se můžete dočíst také v následujícím textu.

Společnost Wüstenrot má dlouhou tradici na evropském trhu. Začala jako stavební spořitelna, která podporovala hlavně bydlení. Trend, že každá rodina bude bydlet ve vlastním, který měl kořeny v Německu, se rychle rozšířil. Vlastní bydlení, které bylo dříve spíše privilegiem vysokých bohatých vrstev, bylo najednou dostupné i pro běžně vydělávající lidi.

Povinné ručení  základní i rozšířené verzi

Do Česka se dostala stavební spořitelna Wüstenrot v roce 1993. Od té doby získala řadu klientů, v současnosti však nabízí rozmanité služby. Klienti si mohou sjednat například povinné ručení motorového vozidla. V základním pojištění mají asistenční služby a pojištění odpovědnosti za způsobení škody při užívání vozidla. Připojistit je možné úraz na částku do 1 milionu, živelné pojištění, střet s jakoukoliv zvěří nebo odcizení automobilu.