Českomoravskou stavební spořitelnu mají klienti v oblibě hned kvůli několika věcem. Pojem Českomoravská stavební spořitelna sokolov je rovněž jedním z vyhledávaných. Českomoravská stavební spořitelna sokolov může být pro mnoho lidí zajímavým pojmem. Českomoravská stavební spořitelna se zaměřuje hlavně na stavební spoření, ale působí také v jiných oblastech.

Liška je symbolem Českomoravské stavební spořitelny již dlouho. Všichni klienti si spojí rezavé zvíře se spořitelnou hned, když se objeví na jejich obrazovkách či na billboardech kolem cest. Liška má stabilní prostředí, které je zajištěno dvěma silnými vlastníky: Československou obchodní bankou a Bausparkasse Schwaebisch Hall.

Spořitelna ukončila výhodné spoření některým klientům

Hypotéky, ale také půjčky nebo pojištění patří mezi produkty, které Liška nabízí. Klienti spořitelny se však stejně jako klienty mnoha dalších bankovních institucí museli v posledních letech smířit s tím, že se spořitelna snaží ušetřit. Důvodem k tomuto šetření je hlavně recese ekonomiky. Hlavním opatřením je pro Českomoravskou spořitelnu to, že byla nucena ukončit spoření s výhodným úrokem klientů, kteří nepřispívali pravidelnými částkami. Nový tarif Variant, na který mohli lidé přejít, je úročen nižší sazbou 4,3 %.