ING Bank je jednou z nejznámějších bank, které na tuzemském trhu působí. Klienti si oblíbili pojem Banky ing ostrava všechny pobočky, často využívají hlavně spořicí účet od ING. Pokud se zajímáte o nabídku služeb ING Bank, můžete si přečíst v následujícím článku podrobnější informace. Fakta o termínu Banky ing ostrava všechny pobočky vyhledejte prostřednictvím svého vyhledavače.

Banka má v České republice dlouhou tradici. Významným mezníkem byl rok 2001, protože právě v tomto roce představila ING Bank svůj první produkt, který byl určen výhradně soukromým klientům. Do té doby se zaměřovala pouze na firmy. První službou, kterou ING Bank poskytla privátním zákazníkům, byl spořicí účet, který patří k nejoblíbenějším dodnes hlavně díky slušné úrokové sazbě. I ta má však v posledních letech klesající tendenci.

Naspořené prostředky je třeba zhodnotit

Důležitou službou, kterou ING Bank nabízí, jsou termínované vklady. Všichni klienti, kteří tuto službu využijí, vědí dopředu, jaký může být jejich výnos. Úroková sazba vkladu se totiž po celou dobu nezmění. Každý zákazník může vybrat své peníze kdykoliv, zpět dostane všechny investované prostředky. ING Bank v posledních průzkumech zjistila, že Češi dokážou ušetřit, ale peníze nejsou schopni době zhodnotit, proto nabízí zákazníkům různé možnosti od spořicího účtu až po investice.