Raiffeisenbank působí na českém trhu již tak dlouho, že ji zná snad každý. I termín Bankomat raiffeisenbank je jedním z nejdůležitějších. Různé internetové články se zabývají pojmem Bankomat raiffeisenbank, který je zcela zásadní. Více informací o společnosti Raiffeisenbank a o současných změnách, ke kterým momentálně přistupuje, naleznete v článku.

Rok 1993 byl pro Raifeisenbank významný. Získala totiž stálé místo na českém trhu. Za dobu svého působení si vydobyla významné postavení. V roce 2008 získala eBanku a převzala její účet eKonto, čímž se ještě více rozrostla. Tento účet byl totiž prvním, který umožňoval klientům získat při určitém obratu nulové poplatky. V témže roce byla banka vyhlášena nejlepší bankou roku v celém Česku.

eKonto Komplet se stále vyplatí

Přestože se banka neustále rozvíjí, stejně jako řada dalších bank pociťuje v posledních letech jisté ztráty. Kvůli ekonomické situaci, která není ideální, se pokouší co nejvíce ušetřit. Bohužel se její snahy dotýkají hlavně jejích klientů. eKonto, které bylo dříve zcela bez poplatků, v současné době značně podražilo. Výhodné zůstává snad jen eKonto Komplet, které se vyplatí aktivním klientům. Za cenu 129 Kč měsíčně totiž mohou vybírat z bankomatů bez poplatku a mají v ceně také všechny další služby.