Pokud hledáte novou banku, která vám nabídne vysoké zhodnocení vašich úspor a zároveň kvalitní mobilní bankovnictví, Air Bank je pro vás tou pravou. Tuto skutečnost již objevila celá řada klientů, kteří na internetu pravidelně vyhledávaní například pojem Bankomat air bank praha. O termínu Bankomat air bank praha se můžete dočíst v různých textech. Nyní se podívejte na to, proč slaví právě Air Bank takový úspěch.

Největší výhodou, kterou mají klienti Air Bank, je bezpochyby výhodné úročení běžných účtů. Každý klient, který má na běžném účtu do 100 tisíc korun, má svůj vklad úročen stejně, jako peníze na spořicím účtu. Tato služba nepatří v České republice ani ve světě k nejběžnějším. Navíc banka slibuje, že zhodnotí všechny vklady do výše 1 milionu na spořicím účtu jedním ze tří nejvyšších úroků na trhu.

Brusson předcházela Air Bank

Společnost Brusson, která předcházela Air Bank, byla vytvořena kvůli tomu, aby uvedla banku na trh. Zažádala o bankovní licenci a hned o rok později se jí podařilo tuto licenci od ČNB získat. Od té doby je Air Bank prosperující bankou, která patří do skupiny PPF. Neustále se snaží rozvíjet své služby a v poslední době například vytvořila novou verzi mobilního bankovnictví pro chytré telefony i tablety, která je velice kvalitně provedená.