Banka ZUNO je projektem Raiffeisenbank, který se však od mateřské společnosti výrazně liší. Zatímco Raiffeisenbank zdražuje, ZUNO se drží s poplatky při zemi. Proto je termín Banka zuno stále velice oblíbený. Banka je virtuálním typem banky, který využívají s radostí hlavně lidé, kteří mají rádi pohodlí a rozumí si s technologiemi. Více o pojmu Banka zuno zjistíte na jiných webových stránkách.

ZUNO je bankou v jejíchž službách se snadno zorientujete. Šetří váš drahocenný čas jednoduchostí produktů a také tím, že nemusíte docházet na pobočku. Máte sice možnost navštívit ZUNO ZÓNY, které jsou v Praze, většina klientů však řeší všechny své problémy prostřednictvím internetu nebo telefonu. Linka je k dispozici nepřetržitě.

Účet je zdarma, varianta Plus za 68 korun

Osobní účet od ZUNO je zcela zdarma v základní variantě. Musíte však zaplatit za některé služby jednorázově při jejich využití. Pokud preferujete spíše paušální poplatky bez toho, abyste se museli omezovat ve svých platbách, je možné zvolit účet Plus. Tato varianta vás bude stát 68 korun, což není mnoho. Za tuto cenu máte možnost vybírat v zahraničí bez poplatku. O každé platební transakci budete informováni pomocí SMS. Díky tomu máte své peníze v naprostém bezpečí. Navíc klienti, kteří utratí alespoň 5 tisíc korun, mají měsíční poplatek odpuštěn.