Fio banka je snad nejoblíbenější bankou v České republice. Klienti mají její služby i termín Banka fio pobočky v oblibě. Není se čemu divit, banka patří k nejpřívětivějším a nejlevnějším bankám s kvalitními službami. Banka fio pobočky je jedním z nejvyhledávanějších bankovních termínů na internetu.

Když Fio banka začínala působit jako bankovní instituce, nebylo vše dokonalé. Přesto si velice rychle získala oblibu klientů. Ti se mohou radovat z toho, že banka neusnula na vavřínech a své služby neustále zlepšuje, čímž láká další a další zákazníky. Banku si oblíbila i řada populárních osobností, které využívá Fio banka ve svých reklamách.

Platby na PayPalu jsou nyní bezproblémové

Fio banka zlepšila od svého založení celou řadu služeb. Například bankovní výpisy, které byly dříve součástí internetového prohlížeče, jsou v současné době poskytovány v PDF. Klienti už si nemusí sestavovat vlastní sloupce, což šetří jejich čas i energii. Fio banka změnila v poslední době také svůj IBAN. Dřívější IBAN byl slovenský, což klientům komplikovalo například platby na PayPalu. Fio banka si vzala k srdci časté kritiky a začala podporovat český IBAN.