Ať už jste klientem jakékoliv české banky, pravděpodobně jste již slyšeli pojem Bada mbank. mBank je na tuzemském trhu velice známou bankou, která připravuje pro klienty pravidelně různé akce. Bada mbank získává v průběhu času na oblibě, pokud chcete vědět více informací o mBank, pokračujte prosím ve čtení tohoto článku.

mBank nabízí základní platební operace bez jakýchkoliv poplatků. Vedení účtu, za které u některých bank zaplatíte až stokoruny, je zdarma. Stejně tak všechny odchozí a příchozí platby, internetové bankovnictví nebo trvalé příkazy. Banka se tedy vyplatí všem, kteří nechtějí obětovat své peníze za běžné platební operace a kterým nevadí, že banka funguje virtuálně.

Výhodnější půjčky jsou tu pro vás

Klienti banky mohou využívat různé služby, mezi které patří například hypotéka, spořicí účet či spotřebitelská půjčka. Banka zajišťuje zákazníkům pravidelně různé akce. Mohou se těšit například na to, že jim bude odpuštěn na několik měsíců úrok u půjček. Od roku 2013 zvýhodnila mBank trvale některé služby, například vedení úvěrového účtu je zadarmo, klienti neplatí ani za předčasné splacení půjčky. Výhodami se banka snaží nejen pomoci finančně klientům, ale také oživit tuzemskou ekonomiku.