Česká spořitelna je pojem. Všichni ji znají, všichni někdy vybrali z jejího bankomatu, protože jich má nejvíce. Všichni také znají termín Autoleasing a s české spořitelny. Česká spořitelna je pro klienty velice váženou bankou s tradicí. Autoleasing a s české spořitelny patří mezi pojmy, které jsou velice oblíbené, stejně jako všechny služby České spořitelny.

Česká spořitelna nabízí svým klientům kvalitní servis a komplexní služby. Stavební spořitelna České spořitelny připravuje pro klienty různá zvýhodnění. Například jako jediná spořitelna si neúčtuje za uzavření smlouvy procento z cílové částky. Jako akci připravila pro klienty to, že ke každé nové smlouvě nabízí sportovní tašku Puma zcela zdarma.

Spořitelna patří pod Erste Bank Group

Spořitelna patří pod významnou skupinu Erste Bank Group. Ta má působnost ve střední i východní Evropě. Česká spořitelna má v nabídce spoustu kvalitních produktů, mezi kterými najdeme například také běžný nebo spořicí účet. Speciální účet mohou zřídit rodiče svým dětem, výhody mohou využívat také studenti. Netypickým je Absolventský účet, který mohou využít čerství absolventi po škole, kteří si zatím nemůžou příliš vydělat.