Společnost PROFI CREDIT vás může dostat z problematické finanční situace. Nabízí totiž půjčky pro každého, termín Auto na splátky u proficredit paří na internetu k nejvyhledávanějším. Zajímavé soutěže o hodnotné dárky i kvalitní služby dělají PROFI CREDIT pro klienty zajímavou variantou. Auto na splátky u proficredit najdete v řadě diskuzí.

PROFI CREDIT patří pod nadnárodní společnost Profireal Group, která působí hned v několika zemích. Patří mezi ně kromě Česka také Slovensko, Polsko a Bulharsko. PROFI CREDIT nabízí v těchto zemích účelové i neúčelové půjčky. Neúčelové půjčky jsou obvykle méně výhodné, ale klienti je mohou využít klidně na financování více různých věcí. Účelové půjčky je možné využít pouze na to, na co si je pořídíte. Klienti mohou získat půjčky až 166 tisíc korun.

Půjčit si můžete i nižší částky

Zákazníkům, kteří potřebují půjčit nižší finanční obnos, může vyhovovat půjčka 4999. Není nutné dokládat různá potvrzení, stačí dva doklady pro ověření vaší totožnosti. Společnost PROFI CREDIT  si zakládá na solidním jednání s klienty a také na prevenci předlužování. Patří do zájmových skupin NRKI a SOLUS.