Komerční banka má v České republice dobrou pověst. Zákazníci si banky váží jako solidního finančního partnera. Pojem A karta komerční banky patří k vyhledávaným. Banka má spoustu bankomatů, tradici a za zády významnou finanční skupinu. Všechny tyto důvody vedou k tomu, že je termín A karta komerční banky jedním z oblíbených pro všechny klienty Komerční banky.

Komerční banka má v České republice dlouhou tradici, vznikla již v roce 1990. V současnosti působí také v sousedním Slovensku, nabízí však své služby pouze firemním klientům z řad velkých a středních podniků a nadnárodním korporacím. Komerční banka spadá pod skupinu Société Générale, francouzskou finanční instituci, která je čtvrtou nejsilnější skupinou Evropy.

Zabezpečení elektronického bankovnictví je kvalitní

Klienti znali Komerční banku nejprve jako státní podnik. Hned dva roky po jejím vzniku se však stala akciovou společností, Société Générale je většinovým akcionářem až od roku 2001. Banka zaměstnává pouze profesionální personál, který je zákazníkům za každých okolností vstřícný a dovede poradit. Agentura NMS Market vyhodnotila banku jako bankovní instituci s nejvyšší kvalitou obsluhy klientů. Komerční banka má dobře zabezpečené elektronické bankovnictví, proto mohou být klienti ohledně svých financí v naprostém klidu.