Modrá pyramida patří mezi stálice na českém trhu. Lidé mají v oblibě termín 199 modrá pyramida hypotéka také díky tomu, že je spořitelna již tradiční institucí. Vznikla již v roce 1993 a v současnosti patří pod Komerční banku. Její služby vyhledává celá řada klientů, stejně jako termín 199 modrá pyramida hypotéka. Spořitelna nabízí jak vlastní služby stavebního spoření, tak také produkty Komerční banky.

Pro své klienty chce Modrá pyramida stavební spořitelny jen to nejlepší. Proto v poslední době značně inovovala některé služby. Nyní nabízí zákazníkům komplexní nabídku financování bydlení na jednom místě. To je u finančních poradců, kteří jsou klientům k dispozici.

Navštivte Hypocentrum a vyberte si nemovitost

Zákazníci si mohou vybrat ze služeb právě pro ně. Mají možnost vzít si Hypoúvěr, kterým mohou pokrýt rekonstrukci či koupi domu, hypotéku nebo Rychloúvěr. Rychloúvěr je vhodný hlavně pro menší rekonstrukce.

Modrá pyramida nabízí klientům možnost navštívit Hypocentrum, kde na ně čeká rozsáhlá nabídka různých typů nemovitostí. Hypocenter je hned několik, nacházejí se ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava a další. Spořitelna spolupracuje se spoustou realitních kanceláří, proto mají klienti k dispozici nabídky různých společností.